Členové kapely Joybox

Betty Lee

zpěv

Betty Lee, vlastním jménem Alžběta Pažoutová. Hudbě se věnuje již od dětství. Vystudovala Konzervatoř Jaroslava Ježka v Praze. Po studiích navštívila New York, kde natočila svou debutovou desku „I Wish You Love“. Nyní žije v Praze …

Matouš Kobylka

saxofon, klarinet, ewi

Narozen 1979 v Praze. Hudbě se věnuje od předškolního věku. Vystudoval ZUŠ Zbraslav -flétna, klarinet u Karla Mezery. Pokračoval na konzervatoři Jaroslava Ježka tenor saxofonem u Jaroslava Plačka a Štěpána Markoviče, Franty Kopa.

Jan Malý

bicí nástroje, perkuse, zpěv

Jan Malý (*1979 v Praze) se od deseti let věnuje hře na kytaru a zpěvu. Ve třinácti letech začal hrát na bicí soupravu. Studoval u profesora Libora Kubánka a Miroslava Kympla, poté absolvoval

Karel Bárta

kytara

Kytarista, který se v profesionálním hudebním prostředí pohybuje téměř 20 let. Za tu dobu prošel velkým množstvím kapel a projektů. S bigbandem Czech Big Company doprovázel světové hvězdy Arturo Sandovala, Bobby Shewa nebo Dee Dee Bridgewater.

Jaroslav Pokorný

elektrofonická basová kytara, Dj Poker

Narozen v roce 1978 v Praze. Je od mládí všestranným hudebníkem. Věnuje se též komponování a aranžování. Vystudoval konzervatoř Jaroslava Ježka obor Baskytara a obor Zvuková tvorba na Pražské HAMU.

Zuzana Miková

zpěv

Několik let koncertovala především v zahraničí. Absolvovala vystoupení v jedenácti zemích světa a pravidelně se vrací do Švýcarska, Německa a Belgie. Podílela se na projektech kapel Hot Chocolate, či Smokie.

Josefina Žampová

zpěv

Jako mladá zpěvačka se zúčastnila velkého počtu pěveckých soutěží a přehlídek, jejím největším úspěchem z tohoto období je získání první ceny v soutěži sólistů v kanadském Powel River.

Hynek Obst

klavír, varhany, elektromechanické nástroje, syntezátory

Narozen 1977 v Hořicích, od dětství klavír, od roku 1992 varhany, v roce 2000 absolutorium na Konzervatoři Jaroslava Ježka v oboru klavír.

© Joybox 2016 | Web navrhl a vytvořil MarMal.cz - tvorba webových stránek.

Pin It on Pinterest

Share This