Co na to říkají naši klienti

Dobré odpoledne Matouši,

rádi bychom Vám ještě jednou s odstupem několika dnů poděkovali za parádní výkon na naši svatbě, který celý den posunul o další level výše. Profesionalita a celková úroveň vystoupení byla vynikající a všichni jsme si to vážně moc užili. Vaše premiéra písně pro první tanec byla rovněž skvělá a nepochybně by měla být součástí běžného repertoáru. Obzvláště bychom chtěli vyzdvihnout nádherný zpěv a neuvěřitelně milý projev Adélky a více než prvoligový saxík Matouše (který se vám skutečně povedlo dostat snad do každé skladby)…solíčka na elektriku pak byla od mnoha (standardně kritických) svatebčanů hodnocena jako vskutku nadstandardní.

Ještě jednou tedy moc děkujeme a při první vhodné příležitosti se určitě rádi opět ozveme.

Baru a Tom

PS: Závěrečné „sólíčko“ na bicí skutečně zabilo

Tomáš Patočka

Svatba

Chci poděkovat jménem studentů, rodičů a učitelů, kterým jste 20. února hráli k tanci a poslechu na Maturitním a imatrikulačním plese Gymnázia a Střední odborné školy pro zrakově postižené v KC Novodvorská. Příjemný taneční repertoár, skvělá zábava, všeobecná spokojenost.

Děkuji a přeji hodně úspěchů

Mirka

Maturitní ples

Ahoj Matouši, mnohokrát děkujeme za skvělou atmosféru! Hráli jste perfektně!
Doufám, že se Vám s námi líbilo a těším se na další setkání!

Mikuláš Hořánek

Svatba

Chtěla bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za spolupráci na našem pátečním firemním večírku. Slyšela jsem na vystoupení několik pochvalných reakcí, proto doufám, že i sama kapela si večer užila! Věřím, že se v budoucnu při spolupráci ještě setkáme!

Lucie Šepková

Firemní večírek

Děkujeme moc, Joybox, za úžasnou zábavu na naší svatbě! Všichni se moc bavili, skvěle jste nastartovali večer a trefili jste se do vkusu jak Belgičanům, tak i Čechům, za což jsme moc vděční. Roztancovali jste i tatínka ženicha, který už 20 let netančil a s Vámi strávil celý večer na parketu.
Díky moc!!!

Hanka & Kris

Svatba

Kapela Joybox nám hrála na naší svatbě a byl to perfektní zážitek. Skvěle jsme se bavili po celou dobu až do pozdnějších hodin…:-)..mají profesionální vystupování, opravdu široký a rozmanitý repertoár, takže si každý přijde na své…tančilo se opravdu do noci…mohu jen a jen doporučit….

Míša

Svatba

Moc děkujeme za hraní na svatbě 2.8. v Letenském zámečku v Praze a všem vřele doporučujeme! Dobře vyladěný repertoár dal v úvodu prostor standardním tancům, a plynule přešel v modernější a rychlejší skladby, což skvěle kopírovalo atmosféru večera – a bylo to přesně to, co jsme hledali.
Ještě jednou díky i za nacvičení skladby k prvnímu tanci.

Petra & Martin

Svatba

Myslím, že pro každého muzikanta je dobrá zpětná vazba a proto jsem se rozhodla Vám napsat. Nedávno jste hráli na naší firemní akci a musím říct, že to bylo perfektní.  Moc díky.
Jen tak dál.

Ať se Vám daří.

Lenka

Firemní večírek

Přemýšlel jsem, jak bych vůbec mohl převést to, co JoyBOX předvedli na naší svatbě, do několika málo slov či vět, abyste nemuseli číst dlouhá souvětí, jako je toto, ale jen si užívat ten nekonečně plynoucí a naplňující zážitek plný mrazení po celém těle, kdy se i vaše chlupy roztančí a vtaženi do rytmu přestáváte vnímat čas a prostor, prostě jen naplno prožíváte jedny z těch nejlepších okamžiků v souznění s vašimi přáteli.

Nakonec jsem se rozhodl být stručný: JoyBOX je prostě nejlepší. Jestli shledáváte něco nesrozumitelného na slově nejlepší ve vztahu k této kapele, neváhejte mne kontaktovat, rád předám osobní zkušenost.

Daniel Žahour

Svatba

Dobrý den, pane Kobylko,

Ještě jednou bych Vám i celé kapele chtěla poděkovat za skvělou práci. Slyšela jsem na kapelu opravdu mnoho chvály a padaly i fráze, že lepší kapelu na plesech neslyšeli apod. Hosté i my jsme byli nadšení:-)

Jakmile se mi dostane pod ruku zase nějaký event, nebudu váhat Joybox doporučit!!

Kateřina Tomanová

Ples

 

© Joybox 2024 | Web vytvořila IPC Corporation s.r.o.

 

 

Share This