Event jako vzdělání a zábava na míru

Dokážeme pro vás připravit zábavný event dle vašeho přání a doplnit tak hudební dramaturgii Joyboxu o další prvky zábavy.
Spolupracujeme s celou řadou známých moderátorů, herců a bavičů.

Váš večírek se může proměnit například ve velkou vědomostní, taneční a nebo dovednostní soutěž. Stejně tak se můžete ocitnout v atmosféře historických epoch a událostí. Umíme se postarat i o vaše ratolesti, které mohou být v kreativních hudebních/tanečních/uměleckých koutcích.

Užijte si například úžasnou taneční hudbu a lekce tance se profesionálními tanečníky ze StarDance, karaoke párty na živo a nebo hudební kvíz live, při kterém zjistíte kdo je ve vaší společnosti skutečným hudebním fajnšmekrem.

Díky mnohaletým zkušenostem v oblasti televizní zábavy, umíme váš večer proměnit v duchu úspěšných televizních projektů. Ať už ve stylu retro jako např. Videostop, Kufr až po současný StarDance a nebo Moje tvář má známý hlas a pod.

Zajistíme hudbu, kostýmy, moderátory, lektory, rekvizity, projekce tak aby se váš event stal jedinečným a úžasným zážitkem

Například vědomostní kvíz s Alešem Hámou. Ovšem originálně připravený, kde každá kategorie otázek je o vaši firmě a jejich zaměstnancích.

Taneční soutěž s Honzou Onderem o krále či královnu tanečního parketu vaší společnosti.

V rámci eventu vaší firmy připravíme s Honzou Onderem odpolední zábavný tanečně hudební program pro děti vašich zaměstnanců.

Připravíme pro Vás na míru show skvělého Ondřeje Brzobohatého nebo fantastické Terezy Maškové.

Výborně fungují večery na téma známé z filmu či muzikálu. Např. Pomáda, Horečka sobotní noci, Noc na Karlštejně, Hříšný tanec, Starci na chmelu, Pulp Fiction. Stejně tak jako večery ve stylu Havajská párty, Bollywood night atd.

Váš event se může proměnit od základů. Můžete se ocitnout na zaoceánské lodi, objevit ve Vídni 19. století, či zažít atmosféru New Yorku 80 let kdy vládla salsa.

Velký úspěch má i párty ve stylu „skrytá kamera.“ Poznej své zaměstnance a šéfy tak jak nikdo jiný.

Realizujeme pro firmy mediální školení na různá témata

Na váš event pozveme hosty jako jsou například“ legendární hlasatel Alexandr Hemala nebo Lukáš Pavlásek.

Spolu s naši spřízněnými mediálními lektory a moderátory zrealizujeme pro vaši firmu mediální školení na různá témata. Ať už v oblasti komunikačních dovedností různého zaměření, tak i ve znalostech používání multimediální techniky a její následného využití.

Dokážeme připravit originální pozvánku na vámi zvolený event.

Multimediální techniky:

• Rétorika prezentační dovednosti videostřižna

• Hlasová výchova medialní aplikace

• Zásady krizové komunikace

• Nonverbální komunikace

• Mediální gramotnost

• Komunikace s médii a novináři

• Technika řeči

• Práce s dechem

• Struktura mluveného projevu

Váš event dokážeme natočit/nafotit a následně sestříhat atraktivní videa

 

© Joybox 2024 | Web vytvořila IPC Corporation s.r.o.

 

 

Share This