Jak vybrat správnou kapelu na ples?

Kapela je základ každého dobrého plesu. Jak ale vybrat tu správnou?

Dobré jídlo, dobré pití, dobrá květinová výzdoba, dobrá společnost a dobrá zábava – to jsou věci, bez kterých si neumíme představit žádný ples. Jenže nic z toho tak úplně nefunguje bez hudby. Jen si představte, jak by vypadal pořádný večírek bez muziky, asi podobně jako bez lidí. Zkrátka jsou věci, které jsou nepostradatelné a výborná kapela, která dokáže bavit nejen lidi, ale baví to i je samotné.  Joybox je jednou z nich.

Je pravdou, že kvalitní kapela, která odhadne atmosféru večera, složení hostů a použije takové množství vtipů, aby to vzhledem k stále více blížícím se ranním hodinám neubralo na vzrůstající zábavnosti, je zárukou toho, že se vám ples nezvrhne v trapnost, kdy všichni budou sedět u stolu, popíjet v tichosti víno a kontrolovat nedočkavě hodinky. Vybrat takovou kapelu není nic jednoduchého.

Radíme, dejte na reference a videospoty.

Joybox hraje na plese

Doporučujeme se zeptat hostů plesu předem, jaký hudební repertoár rádi poslouchají a jaké typy tanců chtějí tančit.  Shlédněte webové stránky kapely, zaměřte se na nahrávky, videospoty, napište si o reference. Díky referencím se dozvíte, nejen jak členové vybrané kapely hrají, ale i jak lidi dokážou bavit. Důležitá vlastnost každé kapely je její všestrannost.

Kapela Joybox má výborné reference.  Z repertoáru kapely si můžete vybrat od polky, valčíku, přes Suchého, Šlitra až po  Elvise Presleyho, Robieho Wiliamse, Michaela Jacksona, No Doubt, či Ready Kirken. Podívejte se na ukázku našeho repúertoáru. K tomu všemu navíc si můžete dopřát výjimečnosti ve formě specialit, kterými jsou: Interaktivní set s posluchači a live karaoke.

Kapela Joybox je zkrátka sázkou na jistotu, která vás zahltí vtipností, zábavou, vykouzlí správnou atmosféru a pomůže vám prošlapat (nejméně) troje střevíce.

Chci objednat kapelu Joybox

volejte: +420 604 814 411
pište: 
matous.kobylka@gmail.com

Chci poděkovat jménem studentů, rodičů a učitelů, kterým jste 20. února hráli k tanci a poslechu na Maturitním a imatrikulačním plese Gymnázia a Střední odborné školy pro zrakově postižené v KC Novodvorská. Příjemný taneční repertoár, skvělá zábava, všeobecná spokojenost.

Děkuji a přeji hodně úspěchů

Mirka

Myslím, že pro každého muzikanta je dobrá zpětná vazba a proto jsem se rozhodla Vám napsat. Nedávno jste hráli na naší firemní akci a musím říct, že to bylo perfektní.  Moc díky.
Jen tak dál.

Ať se Vám daří.

Lenka

 

© Joybox 2024 | Web vytvořila IPC Corporation s.r.o.

 

 

Share This