Joybox kapela na váš maturitní ples

Živá hudba je základ maturitního plesu

Kapela je základ každého dobrého plesu. Jen si představte, jak by vypadal váš maturitní ples bez muziky, asi podobně jako bez lidí. Zkrátka jsou věci, které jsou nepostradatelné a výborná kapela patří mezi ně! Joybox je radost z hudby, sázka na jistotu a kapela na váš maturitní ples.

Joybox je živá kapela která respektuje veškeré hudební styly a žánry. Hraje převzaté písně s energií, citem a humorem. Joybox je kapela vhodná nejen na ples, ale i na firemní večírek, svatbu či soukromou oslavu. Maturitní ples v našem podání může být jak v elegantním swingovém rytmu, tak může být energickou smrští československých a euroamerických hitů.

Na co si dát při výběru kapely na maturitní ples pozor?

Až budete vybírat kapelu na váš maturitní ples nezapomeňte si prohlédnout repertoár kapely a reference. Ideální je kapelu vidět a slyšet na živo. Pokud to není možné podívejte se alespoň na audio a video ukázky. Pokud nic takového na webových stránkách kapely nenajdete, rychle pryč.

Koukněte jak jsme to rozbalili na maturitním plese

Chci objednat kapelu Joybox

volejte: +420 604 814 411
pište: 
matous.kobylka@gmail.com

A co na to říkáte vy?

Dobrý den,
chci poděkovat jménem studentů, rodičů a učitelů, kterým jste 20. února 2016 hráli k tanci a poslechu na Maturitním a imatrikulačním plese Gymnázia a Střední odborné školy pro zrakově postižené v KC Novodvorská. Příjemný taneční repertoár, skvělá zábava, všeobecná spokojenost.
Děkuji a přeji hodně úspěchů :o))

Ahoj, díky, že jste včera skvěle hráli na maturitním plese 8. A ve Varnsdorfu. Byli jste nejlepší kapela, kterou jsem kdy na plese zažila. Jste super muzikanti a je vidět, že vás muzika baví, což je moc fajn ? Jen je škoda, že jste kvůli odšerpování nedostali prostor se rozloučit, protože byste si jistě vysloužili minimálně obrovský potlesk! ? Ještě jednou díky, byli jste skvělí!

 

© Joybox 2024 | Web vytvořila IPC Corporation s.r.o.

 

 

Share This