Kapela na firemní večírek, oslavy všeho druhu, ples nebo svatbu

Živá hudba na firemní večírek, ples, svatbu nebo oslavu

Znáte to. Všechno máte vymyšlené do posledního detailu, vše do sebe zapadá, navazuje na sebe, lidi jsou pozvaní, nalákaní na dobré pití a jídlo a – na dobrou muziku. Jenže pak basák hrábne do strun a vás něco zatahá za uši. Bubeník chytá rytmus, ale ten mu pořád ujíždí. A když konečně spustí zpěvačka, radši byste poslouchali sirény na moři než její zubožený ječák. A vy zjistíte, že vaše vymazlená párty dostává první trhliny, ze sálu postupně mizí rozpačité úsměvy až nakonec dveře prásknou za posledním hostem.

Sehnat správnou kapelu na firemní večírek, oslavy všeho druhu, ples nebo svatbu nemusí být vždycky snadná záležitost. Jako nájemní hráč se dnes o slovo hlásí kdekdo se samohrajkou, a pokud s tou kterou kapelou nemáme vlastní nebo alespoň zprostředkovanou zkušenost, je pronájem kapely dost sázkou do loterie.

Jak ale poznat skutečně profesionální kapelu?

Takovou, která bez mrknutí oka spustí Jamese Browna stejně jako Ivana Hlase? Která za vámi přijede kamkoli od Aše po Zlín? Která miluje atmosféru narozeninových večírků, svateb, obřadů a slavností, je ráda plesovou kapelou v Praze i Brně, zkrátka je profesionální kapelou se vším všudy? Pak vězte, že u nás jste na správné adrese.

Joybox

Název naší kapely Joybox tak trochu napovídá, že v našem repertoáru najdete bohatou a chutnou směsku. Umíme spustit veškeré hudební styly, jsme doma v popu, jazzu, latino americe i v českých a slovenských hitovkách. Dírku na drobné na sobě nemáme, ani žádná tlačítka pro spuštění, stačí se s námi domluvit předem a pak už jen poslouchat, vlnit se do rytmu, hrozit v kotli nebo se přitulit ke svojí tajné lásce při ploužáku Philla Collinse. A hlavně nezapomenout se chvílemi rozhlédnout kolem sebe po parketu, abyste si vychutnali svůj triumfální úspěch.

Jó a kdyby jste potřebovali rychle zajistit květinovou dekoraci sálu a nebo dovézt květiny v Praze pro účastníky večírku. Doporučujeme www.kvetinydetail.cz

Chci objednat kapelu Joybox

volejte: +420 604 814 411
pište: 
matous.kobylka@gmail.com

Chtěla bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za spolupráci na našem pátečním firemním večírku. Slyšela jsem na vystoupení několik pochvalných reakcí, proto doufám, že i sama kapela si večer užila! Věřím, že se v budoucnu při spolupráci ještě setkáme!

Lucie Šepková

Firemní večírek

Chci poděkovat jménem studentů, rodičů a učitelů, kterým jste 20. února hráli k tanci a poslechu na Maturitním a imatrikulačním plese Gymnázia a Střední odborné školy pro zrakově postižené v KC Novodvorská. Příjemný taneční repertoár, skvělá zábava, všeobecná spokojenost.

Děkuji a přeji hodně úspěchů

Mirka

Maturitní ples

 

© Joybox 2024 | Web vytvořila IPC Corporation s.r.o.

 

 

Share This