Zuzana Miková

zpěv

Několik let koncertovala především v zahraničí. Absolvovala vystoupení v jedenácti zemích světa a pravidelně se vrací do Švýcarska, Německa a Belgie.

Matouš Kobylka

saxofon, klarinet, ewi

Narozen 1979 v Praze. Hudbě se věnuje od předškolního věku. Vystudoval ZUŠ Zbraslav -flétna, klarinet u Karla Mezery. Pokračoval na konzervatoři Jaroslava Ježka tenor saxofonem u Jaroslava Plačka a Štěpána Markoviče, Franty Kopa.

Tereza Pomajslová

zpěv

Rodačka z Trenčína. Od roku 2007 žije a působí v Praze, kde vystudovala VOŠ Jaroslava Ježka se zaměřením na jazzový zpěv.

Karel Bárta

kytara

Kytarista, který se v profesionálním hudebním prostředí pohybuje téměř 20 let. Za tu dobu prošel velkým množstvím kapel a projektů.

Dřív zpívala než mluvila. Rodačka z Ústí nad Labem. Vystudovala Popularizaci hudby a organizaci hudebního života. Studovala na Teplické konzervatoři. Pravidelně koncertuje v Německu a po celé České republice

Jan Malý

bicí nástroje, perkuse, zpěv

Jan Malý (*1979 v Praze) se od deseti let věnuje hře na kytaru a zpěvu. Ve třinácti letech začal hrát na bicí soupravu. Studoval u profesora Libora Kubánka a Miroslava Kympla, poté absolvoval

Hynek Obst

klavír, varhany, elektromechanické nástroje, syntezátory

Od dětství hraje na klavír, od roku 1992 varhany, v roce 2000 absolutorium na Konzervatoři Jaroslava Ježka v oboru klavír.

Tereza Mašková

zpěv

Tereza Mašková vítězka páté řady pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar.

Ondřej Podhajský

basová kytara

Vystudoval Konzervatoř Jaroslava Ježka u Milana Plechatého, kde v současné době i vyučuje. Spolupracuje s mnoha českymi jazzovými a popovými hudebníky.

© Joybox 2016 | Web navrhl a vytvořil MarMal.cz - tvorba webových stránek.

Pin It on Pinterest

Share This