Živá hudba - kapela na firemní večírek či párty

Proč Joybox?

Protože milujeme naše řemeslo, vše hrajeme s láskou k hudbě, poctivě a bez přidaných syntetických “glutamátů” jako jsou uměle vytvořené elektronické podklady, samohrající klávesy, atp.

Každý z nás je profesionál z oboru, spolupracujeme s těmi nejlepšími, jako jsou: Ondřej Brzobohatý, Marta Jandová, Kamil Střihavka, Václav Noid Bárta, Michal Horáček, Dara Rolins, Vilém Čok, Chinaski, Tonya Graves, Hudba Praha a další …

Také jsme učitelé hudby, hrajeme v divadlech – HD Karlín, Divadlo Minor, Švandovo divadlo… Píšeme a tvoříme vlastní hudbu a projekty. Letos připravujeme ve spolupráci s Petrem Mühlem a Janem Onderem hudebně taneční REVUE.

Naše hudební zázemí je ve skvělém studiu DEMA, kde pracuje náš bubeník Tomáš Kozelka, zde pro vás nazkoušíme a připravíme písně na přání, zde si můžete také objednat firemní či soukromou prezentaci či reklamu.

Radost, radost nejen z hudby, to je Joybox.

Jsme součástí agentury
NOVA ART, pro bližší info. volejte, pište, těšíme se na vás a na naší společnou spolupráci.

Kontakt zde:

Karolína Libjaková
+420 702 064 191
info@novaart.cz

#blog #proč Joybox?

Kapela Joybox to je živá hudba na firemní večírek

Objednat si živou hudbu 

volejte: +420 702 064 191
pište: 
info@novaart.cz

Chtěla bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za spolupráci na našem pátečním firemním večírku. Slyšela jsem na vystoupení několik pochvalných reakcí, proto doufám, že i sama kapela si večer užila! Věřím, že se v budoucnu při spolupráci ještě setkáme!

Lucie Šepková

Firemní večírek

Myslím, že pro každého muzikanta je dobrá zpětná vazba a proto jsem se rozhodla Vám napsat. Nedávno jste hráli na naší firemní akci a musím říct, že to bylo perfektní.  Moc díky.
Jen tak dál. Ať se Vám daří.

Lenka

Firemní večírek

Kapela Joybox NONET – live concert

Živá hudba na firemní párty

 

© Joybox 2024 | Web vytvořila IPC Corporation s.r.o.

 

 

Share This