Živá hudba - kapela na firemní večírek či párty

Živá hudba na firemní večírek

Znáte to. Všechno máte vymyšlené do posledního detailu, vše do sebe zapadá, navazuje na sebe, lidi jsou pozvaní, nalákaní na dobré pití a jídlo a – na výbornou živou hudbu. Jenže pak basák hrábne do strun a vás něco zatahá za uši. Bubeník chytá rytmus, ale ten mu pořád ujíždí. A když konečně spustí zpěvačka, radši byste poslouchali sirény na moři než její zubožený ječák. A vy zjistíte, že vaše vymazlená firemní párty dostává první trhliny, ze sálu postupně mizí rozpačité úsměvy až nakonec dveře prásknou za posledním hostem.

Sehnat správnou kapelu na firemní večírek nebo párty nemusí být vždycky snadná záležitost. Jako nájemní hráč se dnes o slovo hlásí kdekdo se samohrajkou, a pokud s tou kterou kapelou nemáme vlastní nebo alespoň zprostředkovanou zkušenost, je pronájem kapely dost sázkou do loterie. Joybox jsou ale profíci, kteří vás nezklamou. Firemní večírky a párty jsou naše parketa včetně moderování. Takže když živou hudbu na firemní párty, tak jedině Joybox.

Kapela Joybox to je živá hudba na firemní večírek

Jak poznat skutečně profesionální kapelu na firemní večírek?

Takovou, která bez mrknutí oka spustí Jamese Browna stejně jako Ivana Hlase? Která za vámi přijede kamkoli od Aše po Zlín? Která miluje atmosféru firemních večírků, je ráda na každé párty v Praze i Brně, zkrátka je profesionální kapelou se vším všudy? Mrkněte na naše reference a repertoár. Také videa přímo z firemních večírků jsou dobrým vodítkem. Věřte, že u nás jste na správné adrese.

Joybox je živá hudba i na vaší párty

Název naší kapely Joybox tak trochu napovídá, že v našem repertoáru najdete bohatou a chutnou směsku. Umíme spustit veškeré hudební styly, jsme doma v popu, jazzu, latino americe i v českých a slovenských hitovkách. Dírku na drobné na sobě nemáme, ani žádná tlačítka pro spuštění, stačí se s námi domluvit předem a pak už jen poslouchat, vlnit se do rytmu, hrozit v kotli nebo se přitulit ke svojí tajné lásce při ploužáku Philla Collinse. A hlavně nezapomenout se chvílemi rozhlédnout kolem sebe po parketu, abyste si vychutnali svůj triumfální úspěch. Joybox je prostě ta pravá kapela na Váš firemní večírek.

Na přání klienta můžeme domluvit vystoupení s VIP hosty: Ondřej G. Brzobohatý, Tereza Anna Mašková, Elis Mraz, a další..

Objednat si živou hudbu na firemní večírek

volejte: +420 604 814 411
pište: 
matous.kobylka@gmail.com

Chtěla bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za spolupráci na našem pátečním firemním večírku. Slyšela jsem na vystoupení několik pochvalných reakcí, proto doufám, že i sama kapela si večer užila! Věřím, že se v budoucnu při spolupráci ještě setkáme!

Lucie Šepková

Firemní večírek

Myslím, že pro každého muzikanta je dobrá zpětná vazba a proto jsem se rozhodla Vám napsat. Nedávno jste hráli na naší firemní akci a musím říct, že to bylo perfektní.  Moc díky.
Jen tak dál. Ať se Vám daří.

Lenka

Firemní večírek

Kapela Joybox na firemním večírku 

Živá hudba na firemní párty

 

© Joybox 2024 | Web vytvořila IPC Corporation s.r.o.

 

 

Share This