Svatba jako řemen?

Se živou hudbou vedle nešlápnete

Dvojité „ano“ vyletělo z úst, rýže pokropila vaše hlavy a svatební kolona roztroubila, že se jede slavit. To by bylo. Jak udržet zábavu v plném proudu po celou dobu vašeho velkého dne? Se správně vybranou kapelou si vaši svatbu užijí hosté, ale hlavně vy! Jak vybírat?

2 jsou málo a klávesy 5 hudebních nástrojů nenahradí

Živá hudba váš svatební rozpočet nezruinuje. Nebo chcete na hostině jednoho šumaře s klávesami, který vaši rodinu i kamarády dokonale otráví? To už je snad lepší pustit si něco z „cédéčka.“

Profesionální kapela na svatbu by vám měla vyjít vstříc variabilním složením. Už tříčlenný ansámbl udělá se svatebčany divy a zase o tolik víc než „Duo Yamaha“ to stát nebude.

Polka, pop i rock´n´roll, na parketě pěkný shon

Co člověk, to jiný vkus. Babička by ráda zavzpomínala na staré dobré časy říznou polkou, mladší generace nepohrdne popíkem a pozdní večerní dopíjení si zaslouží rockový nášup. Není od věci oslovit band, který umí zahrát cokoliv. V tomto případě je to sázka na jistotu, protože pestrým playlistem oslovíte všechny generace. Dobrá kapela na vaší svatbě zahraje cokoliv.

Podívejte se jak jsme hráli na svatbě

Důvěřuj, ale prověřuj

Už jste se rozhodli, že hudbu na vaši svatbu obstará profesionální kapela? Dejte si pozor na různé filuty a podvodníky. Vše si domluvte předem.

Nejlepší je si vašeho favorita poslechnout na živo, kde poznáte, jací muzikanti to doopravdy jsou. Pokud to není ve vašich silách, nezoufejte. Webová stránka o skupině prozradí také mnoho. Neměly by na ní chybět audio ani video ukázky, reference, seznam skladeb, informace o členech kapely apod.

Proklepnout si to, za co platíte, není přeci nic špatného.

Dobrá rada nad zlato

Abych řekl pravdu, na své svatbě jsem chtěl za hudbu co nejvíc ušetřit. O živé kapele jsem neuvažoval ani vteřinku. Když mi můj svědek doporučil JoyBox a já je slyšel na koncertě, nebylo co řešit. Po domluvě hráli až do rána, vybrali jsme si playlist přesně podle svých představ. Zkrátka muzikanti, s nimiž je rozumná řeč. A kdyby jste chtěli doporučit kvalitní květinovou svatební výzdobu? Doporučujeme se podívat na www.kvetinydetail.cz. A jestli toužíte mít na koncertu svatební dort snů (i bezlepkový) koukněte na www.lemondorty.eu

Je příjemné od kamarádů a rodiny po tom všem slyšet: „To se ti povedlo. A ta kapela..!“

Joybox hraje na svatbě

Chci objednat kapelu Joybox

volejte: +420 604 814 411
pište: 
matous.kobylka@gmail.com

Co na to říkáte vy?

Děkujeme moc, Joybox, za úžasnou zábavu na naší svatbě! Všichni se moc bavili, skvěle jste nastartovali večer a trefili jste se do vkusu jak Belgičanům, tak i Čechům, za což jsme moc vděční. Roztancovali jste i tatínka ženicha, který už 20 let netančil a s Vámi strávil celý večer na parketu.
Díky moc!!

Hanka & Kris

Kapela Joybox nám hrála na naší svatbě a byl to perfektní zážitek. Skvěle jsme se bavili po celou dobu až do pozdnějších hodin…:-)..mají profesionální vystupování, opravdu široký a rozmanitý repertoár, takže si každý přijde na své…tančilo se opravdu do noci…mohu jen a jen doporučit…

Míša

Přemýšlel jsem, jak bych vůbec mohl převést to, co JoyBOX předvedli na naší svatbě, do několika málo slov či vět, abyste nemuseli číst dlouhá souvětí, jako je toto, ale jen si užívat ten nekonečně plynoucí a naplňující zážitek plný mrazení po celém těle, kdy se i vaše chlupy roztančí a vtaženi do rytmu přestáváte vnímat čas a prostor, prostě jen naplno prožíváte jedny z těch nejlepších okamžiků v souznění s vašimi přáteli.

Nakonec jsem se rozhodl být stručný: JoyBOX je prostě nejlepší. Jestli shledáváte něco nesrozumitelného na slově nejlepší ve vztahu k této kapele, neváhejte mne kontaktovat, rád předám osobní zkušenost

Daniel Žahour

Moc děkujeme kapele Joybox za hraní na svatbě 2.8. v Letenském zámečku v Praze a všem vřele doporučujeme! Dobře vyladěný repertoár dal v úvodu prostor standardním tancům, a plynule přešel v modernější a rychlejší skladby, což skvěle kopírovalo atmosféru večera – a bylo to přesně to, co jsme hledali.
Ještě jednou díky i za nacvičení skladby k prvnímu tanci.

Petra & Martin

 

© Joybox 2024 | Web vytvořila IPC Corporation s.r.o.

 

 

Share This